december, 2018

03dec12:00Ta veseli dan kulture12:00 Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Kongresni trg 10Vrsta koncerta:Koncerti

Ta veseli dan kulture bomo letos praznovali v ponedeljek, 3. decembra 2018. V Slovenski filharmoniji vas pričakujemo ob 12.00, ko bomo za vas, dragi ljubitelji kulture, odprli duri Dvorane Marjana Kozine in vas povabili na odprto vajo Orkestra Slovenske filharmonije. Naši glasbeniki se bodo ta dan pripravljali na 3. koncert v sklopu ciklusa Filharmoničnih koncertov baročne glasbe. Kdo še ni slišal za Bacha, Vivaldija, Telemanna?

Praznujte praznik kulture z nami, vaša Slovenska filharmonija

VSTOP PROST

Slovenska filharmonija+386 1 2410 800 Kongresni trg 10, 1000 Ljubljana, Slovenija