februar , 2019

08feb13:00Kulturni praznik v Slovenski filharmoniji (Družinski koncert)13:00 Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Kongresni trg 10Vrsta koncerta:Koncerti

petek, 8. februar 2019 ob 10.00 in 13.00

Slovenska filharmonija in Slovenski tolkalni projekt ob kulturnem prazniku s tradicionalnim tolkalnim koncertom odpirata vrata mlademu glasbenemu občinstvu; tokrat z naslovom TOLČEMO IN GODEMO! Razigranim tolkalcem Slovenskega tolkalne projekta se bodo letos pridružili godalci Orkestra Slovenske filharmonije. Tako boste ob pisani paleti tolkal slišali, da loka ne uporabljamo samo pri lokostrelstvu, kaj pomeni pizzicato in še mnoge druge glasbene domislice.

Brezplačne vstopnice bodo na voljo od ponedeljka, 28. 1. 2019 dalje v preddverju Slovenske filharmonije vsak delovnik med 8. in 17. uro ter uro pred koncertom.

Praznujte kulturni praznik z nami! Slovenski tolkalni projekt je z vami še 20 let.