Leto je naokrog in zopet vas vabimo na Kulturni praznik v Slovensko filharmonijo.

8. februar 2018 ob 10., 12. in 14. uri

Dvorana Marjana Kozine, Slovenska filharmonija

Slovenska filharmonija in Slovenski tolkalni projekt ob Kulturnem prazniku s tradicionalnim tolkalnim koncertom (že 12. sezono) odpirata vrata mlademu glasbenemu občinstvu; tokrat z naslovom TOLČEMO IN PLEŠEMO! Razigranim tolkalcem Slovenskega tolkalne projekta se bodo letos pridružili plesalci različnih stilov in starosti; videli bomo mlade klasične baletnike in sodobne plesalce KGB Ljubljana ter začutili virtuozni step in pritajeni jazz izpod nog mladih plesalk plesne šole Mojca.

Praznujte kulturni praznik z nami!

V istem dnevu bomo izvedli kar tri koncerte!

vstop brezplačen

Zaradi izjemnega interesa vstopnic več ni na voljo.

V primeru, da kdo vrne svojo vstopnico ali ne uspe priti na koncert, pa vas prijazno vabimo, da se pred samim koncertom oglasite na recepciji ali pri varnostniku in vas bomo z veseljem sprejeli na koncert!